Proplan

Pro Plan
Proplan Köpek Maması

Proplan Kedi Maması


Proplan kedi ve köpek mamaları Nestle grup markasına bağlı bir evcil hayvan gıda ürünleri markasıdır. Merkezi Fransa'da bulunmaktadır ve tüm üretim Amerika ve Fransa'daki devasa fabrikalarında gerçekleştirerek dünyaya ürünlerini ihraç etmektedir. 80 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren marka kedi maması ve köpek maması üretiminde köklü bir geçmişse sahip olup evcil hayvan beslenmesinde yaptıkları AR-GE çalışmaları ile de dünyaya ve sektöre yön vermekte aynı zamanda evlerimizdeki dostlarımızın sağlıklı gelişimlerine de katkı sağlamaktadırlar.

Proplan kedi maması ve Proplan köpek maması tüm çeşitlerinde büyük bir dikkatle seçilmiş içerikler bulunmakta ve tescilli üretim teknolojileri sayesinde her pakette standart besin değerlerini sağlayabilmektedirler. Tüm Pro Plan ürünleri evcil hayvanlarımızın ihtiyacına yönelik doğru ve uygun besin alımını sağlamak ve sindirimi desteklemek için özenle seçilir. Pro Plan tarafından gerçekleştirilen tam ve dengeli formüller sayesinde temel içerik olarak dikkatle seçilmiş ve üretilmiş tavuk eti, kırmızı et, somon gibi yüksek protein içeriğiyle formüle edilmektedir.

Tüm proplan kedi maması ve proplan köpek maması ürünleri farklı yaşam evreleri ve yaşam tarzlarına yönelik ihtiyaçları karşılayabilmek için tam ve dengeli olarak standart besin gerekliliklerinin çok üzerinde vitamin, mineral ve işlevsel besinleri içerek şekilde üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. İnternet sitemizde satılan tüm Proplan Kedi Maması ve ProPlan köpek maması ürünleri tamamen orjinal olup yetkili distribütör tarafından temin edilerek siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Tüm ürünlerde otomatik takip sistemi ile Son Kullanma Tarihleri özenle kontrol edilerek günü geçmiş ürünlerin gönderiminin önüne geçilmektedir. Aşağıdaki video'da Nestle'nin Amerika'da yer alan fabrikasından bir video izleyebilirsiniz. Proplan kedi maması ve Proplan Köpek Maması hakkında detaylı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.nestle.com.tr/brands/nestlepurinapetcare/proplan