Mama Yardımı

Petbesinleri.com.tr sitemiz üzerinden artık istediğiniz miktarlardaki kedi ve köpek mamasını tüm Türkiye'deki herhangi bir barınağa göndererek zor durumdaki barınak hayvanlarına gıda anlamında yardımcı olabilirsiniz.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle internet sitemize girerek üst menüden Mama Yardımı kategorisine tıklayın. 

Üst Menü

 

 

Açılan sayfada kedi ve köpek mamaları listelenecektir. Göndermek istediğiniz mamaya tıklayın ve ürün sayfasına geçtiğinizde göndermek istediğiniz kilogram, adet ve gönderilmesini istediğiniz barınak seçimini yapınız.

 

Üst Menü

 

 

Seçiminizi tamamladıktan sonra sepete ekle butonuna tıklayarak normal olarak alışverişinizi tamamlayın. Ödeme öncesi sipariş özeti ekranında teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi girmeniz istecektir. Bu alanlara kendi adresinizi girmeniz gerekmektedir. Eğer oluşturduğunuz üye hesabınızla barınak için teslimat adresi girer ve daha sonra bunu unutarak kendi evcil hayvanlarınız için sitemizden alışveriş yaparsanız siparişleriniz kayıtlı teslimat adresine gönderileceğinden hiç farkında olmadan büyük sevaplara girebilirsiniz :)

Üst Menü

Merak etmeyin, yardım mamalarınız ürün sayfasında gönderilmesini seçtiğiniz barınağa gönderilecektir.

 

Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek yardımınızı tamamlayabilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten sonra satın aldığınız mama miktarı göndermek istediğiniz barınağın "Mama Havuzuna" eklenecek ve diğer yardım sever müşterilerimiz sayesinde 15 kilogram yani bir paket'e ulaştığı anda otomatik olarak ilgili barınağa kargolanacaktır.

 

NOT: MAMA YARDIMI SİPARİŞLERİNİZDE EĞER ADRESİNİZE TESLİM EDİLMESİ GEREKEN BİR ÜRÜN SATIN ALMIYORSANIZ KAPIDA NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİNİ KULLARANAK SİPARİŞ VEREMEZSİNİZ. ÇÜNKÜ YARDIMLAR SİZİN ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEDEN DOĞRUDAN İLGİLİ BARINAĞA GÖNDERİLMEKTEDİR. EĞER KENDİNİZ İÇİN ALIŞVERİŞ YAPIYOR VE AYNI ANDA MAMA YARDIMINDA BULUNUYORSANIZ KAPIDA ÖDEMEYİ KULLANABİLİRSİNİZ!!!!!

 

Üst Menü

Yardımlarınız için teşekkür ederiz. :)