Kampanyalar Hakkında

Kampanyalardan Nasıl Haberdar Olabilirim?

Ürün ve kupon kampanyaları hem internet sitemiz üzerinden, hem de haber bültenine kayıtlı ziyaretçilerimize mail yoluyla ve SMS ile bildirim izni veren ziyaretçilerimize de SMS ile olmak üzere 3 şekilde yapılmaktadır. 

 

Kampanyalara Katılım İçin Genel Şartlar Nelerdir?

Petbesinleri.com.tr müşterisi olmanız ve kampanyaya katılım hakkı kazanmış olmanız, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanız yeterlidir.

 

Kampanya Süreleri Talep Üzerine Uzatılıyor Mu?

Hayır. Tüm kampanyalar öncelikle müşterilerimizin çıkarı, stok durumu ve potansiyel talebe göre değerlendirilerek oluşturuluyor ve belli süreler içerisinde geçerli oluyor. 

 

İndirim Kodları En Fazla % Kaç İndirim Sağlıyor

Kupon kodları ürün grubu ve sipariş tutarlarına göre oluşturuluyor. Kuponlarda bir alt ödeme limiti bulunmuyor. En az %5 (Konserve Mamalar, Basit Aksesuar Ürünleri) ve en fazla %15 (Stok Fazlası Mamalar, Son Kullanma Tarihine En Az 3 ay kalmış mamalar veya Stok Eritme stratejilerine göre uygun olan ürünler) indirim ile birlikte ortalama tüm ürünlerde geçerli olmak üzere %10 indirim içeren kupon kodları dağıtmaktayız. Her müşterimiz o aya ait indirim kuponu ile 2 kez indirimli alışveriş yapma hakkına sahip olmaktadır.

Not: Kampanyalı ürünlerin satın almadan önce Son Kullanım Tarihlerini sorarak bilgi edinme hakkına bir tüketici olarak sahipsiniz. Eğer sizlere yanlışlıkla Son Kullanma Tarihi geçmiş ürün gönderirsek ürünü hemen bize iade edin ve yenisini talep edin. 

 

Kampanyaya Katılımım Reddedildi ve Faydalanamadım. Bu Neden Oldu?

Ürün kampanyaları için her müşterimizin stoklardan eşit hakla yararlanabilmesi adına kampanyaların kötüye kullanımının önüne geçmeye çalışırız. Örneğin biz Miglior Gatto Kedi Konserve Mamalarında bir indirim yaptık ve 3 TL'den 1TL'ye indirdik. 

Bu üründen stoklarımızda 1000 adet bulunuyor olsun;

Kampanyayı oluştururken bir alt ve üst satın alma limiti belirlenir. Bu kurala göre örneğin bir müşteri aynı konserveden 100 adetten fazla veya 10 adetten az satın alma yaparak kampanyadan faydalanamaz. 

Kulağa haksızlık gibi gelse de tüm müşterilerimizin tüm kampanyalarımızdan eşit oranda faydalanmasını ve hemen herkesin sitemizden memnun ayrılmasını tercih ederiz. Üstelik bizde kampanyalar hiç tükenmez :)

Not: Farklı hesaplardan aynı sokak adreslerine yapılan yüklü siparişler de geçersiz sayılmaktadır.