Acana

Acana Kedi Maması

ve

Acana Köpek Maması

hakkında detaylı bilgiler edinebileceğiniz ve ürünlerini satın alabileceğiniz sayfadır. Ürünler açıklama satırının altında yer almaktadır.

Acana merkezi Kanada'da olan ve tüm ürünlerini Kanada'daki büyük fabrikasında üreterek dünyaya ihraç eden bir markadır. Tüm ürünler Biyolojik Olarak Uygun ( BIOLOGICALLY APPROPRIATE™) felsefesi gözetilerek üretilmektedir. Peki biyolojik olarak uygun ne anlama geliyor?

Günümüzde evrimlerini büyük oranda tamamlamış kedi ve köpekler eski vahşi atalarıyla aynı yeme davranışlarını göstermeye devam etmektedir. Yani et bazlı beslenme. Biyolojik olarak uygun ise kedi ve köpeklerin doğalarına uygun et ağırlıklı beslenmeyi kastetmektedir. 

Acana mamalar et ve protein açısından zengindir. Çünkü kedilerin ve köpeklerin mamada ihtiyaç duyabilecekleri tüm protein çeşitlerini (kırmızı et, balık, kanatlı hayvan) barındırır.
Fabrika'ya giren tüm etler günlük olarak kesilir, balıklar nehirlerden günlük olarak tutulur ve herhangi bir işlem görmeden doğrudan fabrikaya gönderilerek tazeliğinden emin olunarak mama için üretime alınırlar. 

Mamalarda kullanılan tüm etler Kanada'nın yöre halkı tarafından geniş çiftliklerde ve doğal ortamlarında yetiştirilir. Endüstriyel et üretimi yapılmaz. Bu da geniş çayırlarda koşan ve otlayan hayvanların etlerinin daha lezzetli olmasını dolayısıyla kedi ve köpeklerimizin severek yemelerini sağlar.

25 yıldır aynı özveriyle bugün Türkiye'deki kedi ve köpeklerin beslenmesine katkı sağlayan Champion Pet Foods'un Türkiye'deki temsilcileri ve distribütörleri Şadanlar Pet'tir. İnternet sitemizde satılan tüm Acana ürünleri tamamen orjinaldir ve son kullanma tarihleri özenle kontrol edilerek satışa sunulmaktadır. Aşağıda Champion Pet Foods'un fabrikası ve üretim süreçlerini anlatan bir video yer alıyor. 

acana kedi maması ve acana köpek maması hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz https://acana.com/?lang=tr adresini ziyaret edebilirsiniz.